Prodej bytového domu se šesti bytovými jednotkami

Cena domu
10 900 000 Včetně provize
Kontakt makléře
Andrea Machýčková
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji zajímavou investiční příležitost - prodej bytového domu ve Frýdku-Místku. Tento bytový dům se nachází na Fügnerove ulici a nabízí šest bytových jednotek. Z toho jsou dvě jednotky 3+1 a čtyři jednotky 1+1. Všechny byty jsou obsazeny stabilními a platícími nájemníky, což zaručuje čistý měsíční výnos ve výši 55 000,- Kč. Nájemní smlouvy jsou uzavřeny na dobu určitou.

Pro zvýšení výnosu existuje potenciál v úpravě půdních prostor a také využití prostorných sklepních prostor které jsou nyní po rekonstrukci. Majitel do domu průběžně investoval, byla provedena výměna všech oken, oprava sklepů, natření střešní krytiny a zateplení fasády. Díky těmto zásahům nejsou v současnosti potřebné žádné další nutné investice. Nájemníci mohou využívat i oplocoenou zahradu vedle domu.

Velkou výhodou této investice je také možnost převzetí hypotéky s úrokem 2,01% a fixací až do roku 2028. Tato výhodná hypoteční nabídka přispívá ke snížení nákladů a zvýšení návratnosti investice.

Tato nemovitost je skvělou příležitostí pro investory hledající stabilní a výnosnou investici v oblasti bydlení. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Parametry nabídky

Lokalita
UliceFügnerova
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0220
Datum aktualizace08.02.2024
Druh objektuSmíšená
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2547
Užitná plocha m2661
Plocha parcely m2547
Počet míst k parkování6
StavbaRodinný dům
Počet bytů6
Počet podlaží objektu3
Popis domu
Typ domuPřízemní
Stav domuDobrý
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaE - Nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Spotřeba179 kWh/m² za rok

Kontaktujte nás

*
*
*
*
lname: phone: fullname: fname:
Poloha zadaná inzerátem je ulice