O nás

Jsme tým profesionálních makléřů s lidským přístupem, který je tu pro Vás a za všech okolností stojí na Vaší straně. Pomůžeme i Vám prodat vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu.

Nechceme nabízet "vzdušné zámky", ale podávat informace a služby, na které se můžete Vy jako klient 100% spolehnout. Změnili jsme vše co vám vadí na realitkách.

Převod nemovitosti je velká porce administrativy. Tu ovšem zvládne vesměs jakýkoliv právník. Hlavní role zkušeného makléře je především v prodeji, a právě proto nepleteme prodej s převodem.

Kvalitní a opravdový prodej vyžaduje zkušenost, cit, zápal a především investici do dobrého výsledku. Odměna realitního makléře není výplata, ale rozpočet, se kterým disponuje pro zdárné dokončení prodeje v maximální kvalitě.

V naší malé společnosti se řídíme heslem, že kdo dává, také dostává. V rámci prodejů nemovitostí, které nám naši klienti svěří, investujeme ročně desítky tisíc do jejich propagace a kvalitního zpracování nabídek. Neplácáme do větru, opíráme se o reálné výsledky, a především mnohaleté zkušenosti. Věřte nám, že prodej není převod. Tak, jako k řezníkovi nechodíte pro zeleninu, k nám nechodíte pouze pro převod. My nemovitosti skutečně prodáváme, nejsme jen asistence.