Reference klientů

Velmi bych chtěla poděkovat panu Martinu Kožuchovi za zprostředkování prodeje mého bytu v Ostravě. Za jeho rady, laskavost a ochotu. 
Naprosto hladký průběh a profesionální jednání svědčí o jeho  lidských kvalitách a realitní kanceláři, která umí a pomáhá. 
Přeji mnoho dalších spokojených klietů.
Velké díky Eva Konečná

 

Vážený pane řediteli,

chtěl bych Vaší společnosti touto cestou poděkovat, za naprosto profesionální přístup při prodeji mého bytu v Ostravě, konkrétně paní Veronice Balharové. Paní Balharová prokázala velkou míru profesionality, osobního přístupu, ochoty vč. poprodejního servisu a v neuvěřitelně krátké době dokázala prodat můj byt. 

Velmi děkuji a určitě Vaší společnost doporučím!

Pěkný den 

Jiří Cihelka

 

Vážený pane Kožuchu!
Od okamžiku, kdy jsme se rozhodli, že prodáme svůj byt a zkontaktovali jsme Vás, všechny nezbytné záležitosti probíhaly z Vaší strany s profesionálním přístupem a  k naší plné spokojenosti. Velmi brzy jste nám sehnal zájemce o koupi a v době, kdy zařádil nekompromisně covid, jste na nezbytnou dobu pověřil jednáním, ale také profesním focením bytu  Vaši kolegyni p. Balharovou. Poskytl jste nám opravdu nadstandartní služby nejen co se týkalo prodeje, ale všech služeb spojených se stěhováním a vyklízením bytu.
Mnohokrát Vám za vše děkujeme a  rádi Vás jako velmi vstřícného realitního makléře doporučíme dalším zájemcům o realitní služby.
S pozdravem
manželé Jiřina a Jindřich Kudílkovi

Chtěla bych velmi poděkovat realitní makléřce p.Veronice Balharové za její práci při prodeji mého
domečku. Byla jsem velmi spokojená. Můžu 100% doporučit všem.

Děkuji Lamlová Dagmar

Hi,

Thank you for checking in. I have moved in last week and it'll be a mess for days at least, until it's
unpacked and cleaned, as you may imagine. Other than that, it's a very nice place.
Thank you for your help Mrs. Machýčková again; also for the invoice. I apologize have not had the time to reply earlier.
Regards,

Michal H. Siemaszko

Doporučuji RK Féroví makléři, protože jsem byl velice spokojený s naší spoluprací. Zároveň
bych chtěl poděkovat makléři panu Kožuchovi za jeho přístup a odbornou pomoc s prodejem
našeho pozemku.

S pozdravem

Eliáš

Dobrý den, ráda poskytnu kladnou referenci, protože jsem se spoluprací s Vaší RK byla maximálně spokojena a
budu-li v budoucnou potřebovat služby RK, zcela jistě se obrátím na vaši. Zvláště bych chtěla pochválit pana makléře
Kožucha za jeho profesionální, vstřícný a ochotný přístup. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů Sitková.

Chtěl bych poděkovat panu. Ing. Sojkovi při pronájmu bytu 1+1 v "hodně" původním stavu. Nejenže mi sehnal dlouhodobého nájemníka jak jsem požadoval ale dokonce nájemníka, který si byt zrekonstruoval na své náklady! Svou nelehkou práci odvedl na jedničku, nic neuspěchal a našel pro mne to ho nejvhodnějšího a dodržel mnou stanovené cenové podmínky.

Hložánka Luděk

Paní Balharová, ještě jednou moc děkuji za Váš čas, ochotu a vstřícnost při prodeji našeho bytu. Byla jsem velmi mile překvapena. Prodej proběhl rychle, profesionálně. Děkuji za Vaši trpělivost při večerních telefonátech i schůzkách o víkendech. Určitě se s Vámi do budoucna zase ráda spojím. Přeji pěkný den.

Barbora H.

Dobrý den, s prací pana Kožucha a jeho realitní kanceláří jsem byl při prodeji bytu ve Frýdku Místku velice spokojený, děkuji za jeho vstřícný přístup, rychlé jednání a celý prodej byl přehledný, informace dostatečné a přesné. Děkuji také za vyřízení přepisů energií, což mi ušetřilo další čas při jeho vyřizování.

Antonín Otáhal