Reference klientů

 Děkuji paní Andrei Macháčkové za velice profesionání zajištění prodeje bytu a tím i firmě  Féroví makléři.

            S pozdravem

 Ing.  Petr Pleva

Dobrý den, 

za mě 100% spokojenost s realitní kanceláří Féroví makléři a panu Kožuchovi. V rodině se jednalo již o třetí nemovitost, kterou nám pomohli prodat a se vším nám pomohli včetně přepisu energií. Vřele doporučuji.

Věra Mašková

Frýdek Místek  

Dobrý den, 

chtěla bych touto cestou poděkovat za skvělou spolupráci s realitní kanceláří Féroví makléři. Mohu je jen vřele doporučit, jsou spolehliví, milí a vždy mi dobře poradili. Celý prodej prošel velmi hladce, zajistili mi také přepisy všech energií. 

Vřele je doporučuji. 

Alena Fanrflová

Moc zdravím.

Jsme velmi spokojeni s realitní kanceláří Féroví makléři a p. makléřkou Machyčkovou Andreou. Ocenujeme její profesionální přístup, férové jednání a vůbec jsme byli velmi spokojeni za veškeré jednání s ní. Ještě jednou za vše děkujeme a přejeme mnoho sil do další práce.

Sedlaříkovi

Dobrý den,

Chtěla bych touto cestou poděkovat za opravdu profesionální přístup, ochotu a vstřícnost vaší realitní kanceláře a celkový přístup pana Martina Kožucha a jeho kolegyní z týmu.

Pana Kožucha a jeho realitní kancelář Féroví makléři jsem si vyhledala na internetu, protože jsem hledala v Ostravě realitní kancelář s dobrými referencemi.

Služeb pana Kožucha jsme využila již dvakrát při prodeji mých nemovitostí, jednou přímo v Ostravě a jednou v okresu Bruntál. Při jednáních byl vždy velmi vstřícný a podával jasné a naprosto srozumitelné informace.

Velmi ráda doporučím společnost Féroví makléři a jejího realitního makléře pana Kožucha svým přátelům a známým jako velmi profesionálního a spolehlivého člověka.

S přátelským pozdravem

J. Cechlová, říjen 2023

 

S férovými makléři spolupracujeme již dlouhodobě. Když jsme potřebovali pronajmout byt v Ostravě, tak jsme se na ně s důvěrou obrátili. Oceňuji rychlost, upřímnost a skvělou komunikaci. Nájemníka dokáží najít velice rychle a zařídí i přepis energií. Takže nás jako klienty ušetřeno hromady času, stresu a někdy i peněz, když se výběr nepodaří hned na poprvé.

Lenka Valíčková, MBA

Vážená paní Balharová, pane Kožuchu,

 

chtěl bych Vám oběma poděkovat za dobrou práci a obzvláště paní Balharové za výbornou komunikaci a pomoc při prodeji bytu v ulici Newtonova v Ostravě.

Oba majitelé bytu byli s Vaší prací velmi spokojeni a mně jako prostředníkovi se s Vámi moc dobře pracovalo.

Díky a přeji Vám, ať se daří! :-)

 

S pozdravem

Vladimír Hanzal

Naprostá spokojenost!
Tohle jsou opravdu Féroví makléři. 
Prodej bytu v Ostravě - Bělský les proběhl rychle za super cenu. 
Zajistili nám inzerci, profi fotky, advokáta, kupní smlouvy, úschovnu, ohlídali zapsání na katastru, výplatu z úschovny. 
Zařídili přepis energií a předání bytu novému majiteli. 
Nejlepší makléři, se kterými jsem kdy měl možnost jednat. 
Děkujeme za vše a doporučujeme.
 
Martin Steiner

Dobrý den,

moc děkuju za profesionální přístup p. Machýčkové, až zase budu potřebovat pomoct v realitách, obrátím se s důvěrou na RK Féroví makléři.

M. Fabiánek

Dobrý den.
Přepis jsme provedli při předávání domu novému majiteli. P. Machyčková byla nesmírně ochotná, příjemné a plně profesionálních jednání. Přepisem nám všem ušetřila mnoho času a otravného papírování. S energiemi zvládla přepsat i vodu. Znalost problematiky odborného pracovníka je k nezaplacení. Jsme plně spokojení.
 

--
Mgr. Aleš Mazurek