Reference klientů

Naprostá spokojenost!
Tohle jsou opravdu Féroví makléři. 
Prodej bytu v Ostravě - Bělský les proběhl rychle za super cenu. 
Zajistili nám inzerci, profi fotky, advokáta, kupní smlouvy, úschovnu, ohlídali zapsání na katastru, výplatu z úschovny. 
Zařídili přepis energií a předání bytu novému majiteli. 
Nejlepší makléři, se kterými jsem kdy měl možnost jednat. 
Děkujeme za vše a doporučujeme.
 
Martin Steiner

Dobrý den,

moc děkuju za profesionální přístup p. Machýčkové, až zase budu potřebovat pomoct v realitách, obrátím se s důvěrou na RK Féroví makléři.

M. Fabiánek

Dobrý den.
Přepis jsme provedli při předávání domu novému majiteli. P. Machyčková byla nesmírně ochotná, příjemné a plně profesionálních jednání. Přepisem nám všem ušetřila mnoho času a otravného papírování. S energiemi zvládla přepsat i vodu. Znalost problematiky odborného pracovníka je k nezaplacení. Jsme plně spokojení.
 

--
Mgr. Aleš Mazurek

Se spoluprací RK Féroví-makléři jsem byl velice spokojen. Mohu tuto společnost vřele doporučit.

Tomáš Jager

Dobrý den.

Vaše RK byla naprosto bez chybičky. Přístup p. Machýčové byl úžasný. Vzhledem k mému pracovnímu vytížení mi vždy vyšla vstříc nebyl z její strany vůbec žádný problém, byla jsem velmi mile překvapena. Jsem velmi ráda, že jsem mohla spolupracovat právě s ní.

Ještě jednou moc děkuji

Šindlerová Petra 

Dobrý den,

Ráda bych poděkovala realitní kanceláři Féroví  makléři  jmenovitě  M. Kožuchovi a paní  A. Machýčkové za vynikající  spolupráci  při koupi mého  bytu. Vše  proběhlo hladce a rychle s naprosto profesionálním  přístupem. Tuto kancelář doporučuji. 

Khynová

Velmi bych chtěla poděkovat panu Martinu Kožuchovi za zprostředkování prodeje mého bytu v Ostravě. Za jeho rady, laskavost a ochotu. 
Naprosto hladký průběh a profesionální jednání svědčí o jeho  lidských kvalitách a realitní kanceláři, která umí a pomáhá. 
Přeji mnoho dalších spokojených klietů.
Velké díky Eva Konečná

 

Vážený pane řediteli,

chtěl bych Vaší společnosti touto cestou poděkovat, za naprosto profesionální přístup při prodeji mého bytu v Ostravě, konkrétně paní Veronice Balharové. Paní Balharová prokázala velkou míru profesionality, osobního přístupu, ochoty vč. poprodejního servisu a v neuvěřitelně krátké době dokázala prodat můj byt. 

Velmi děkuji a určitě Vaší společnost doporučím!

Pěkný den 

Jiří Cihelka

 

Vážený pane Kožuchu!
Od okamžiku, kdy jsme se rozhodli, že prodáme svůj byt a zkontaktovali jsme Vás, všechny nezbytné záležitosti probíhaly z Vaší strany s profesionálním přístupem a  k naší plné spokojenosti. Velmi brzy jste nám sehnal zájemce o koupi a v době, kdy zařádil nekompromisně covid, jste na nezbytnou dobu pověřil jednáním, ale také profesním focením bytu  Vaši kolegyni p. Balharovou. Poskytl jste nám opravdu nadstandartní služby nejen co se týkalo prodeje, ale všech služeb spojených se stěhováním a vyklízením bytu.
Mnohokrát Vám za vše děkujeme a  rádi Vás jako velmi vstřícného realitního makléře doporučíme dalším zájemcům o realitní služby.
S pozdravem
manželé Jiřina a Jindřich Kudílkovi

Chtěla bych velmi poděkovat realitní makléřce p.Veronice Balharové za její práci při prodeji mého
domečku. Byla jsem velmi spokojená. Můžu 100% doporučit všem.

Děkuji Lamlová Dagmar