Komerční objekt v centru obce Ostravice

prodáno
Detail nabídky
Ostravice 0218
Cena:
Cena u makléře Včetně provize
Kontakt makléře
Martin Kozuch
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji komerční objekt v centru obce Ostravice, který dříve sloužil jako stolárna. Tento prostorný objekt má velký potenciál pro různé podnikatelské aktivity. Nachází se ve výhodné lokalitě s dobrou dostupností a nabízí dostatek vnitřního i venkovního prostoru pro výrobu, skladování či jiné využití.

Komerční objekt je rozdělen do dvou podlaží a má celkovou zastavěnou plochu 1032m². První nadzemní podlaží hlavní budovy má rozlohu 715m² a zahrnuje několik výrobních či skladovacích hal různých velikostí a místy s výškou stropu 4,4 metrů. Druhé nadzemní podlaží o rozloze 258m² sloužilo v minulosti jako kanceláře a zázemí pro zaměstnance. Vedlejší budova má podlahovou plochu 165m².

K objektu patří také valká a zpevněná majipulační plocha s potenciálem pro parkování vozidel nebo skladovaní materiálu. I přes současný stav objektu před rekonstrukcí, je jeho potenciál nezastupitelný. V uzemním plánu obce je objekt a přilehlé plochy vedeny jako PS ( Plochy obytné, smíšené k bydlení a podnikání) Investoři si tedy mohou představit jeho přeměnu na moderní a funkční komerční prostor, který splní potřeby a očekávání budoucích nájemců, případně lze prostory využít k výstavbě bytových domů či jiných ivestičních záměrů.

Pokud máte zájem o prohlídku tohoto zajímavého komerčního objektu nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost představuje skvělou investiční příležitost pro ty, kteří hledají perspektivní a výhodnou investici v centru obce Ostravice. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Parametry nabídky

Lokalita
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0218
Datum aktualizace11.04.2024
Druh objektuSmíšená
VybavenoNe
Zastavěná plocha m21032
Plocha užitná m21138
Počet míst k parkování50
LV1411
Počet podlaží objektu2
Popis prostoru
KategorieKomerční
Typ domuPatrový
Druh prostorSkladovací prostory
Stav prostoruPřed rekonstrukcí
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

Tato nemovitost už má svého nového majitele Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
*
fullname: lname: fname: phone:
Poloha zadaná inzerátem je část města